Wkłady do kosza na pieluchy – czy warto?

wkłady do kosza na pieluchy

maj 30, 2022 • Wyposażenie domu • Views: 344

Niezbędnym wyposażeniem kosza do którego wyrzucamy zużyte pieluchy jest worek. Worki są uniwersalne i pasują do każdego kosza na zużyte pieluchy. Materiał z którego są wykonane nie przepuszcza płynów. Składa się również z materiałów nadających się ro recyklingu. Worki na zużyte pieluchy są mocnej konstrukcji. Trzy warstwowa struktura zapewnia utrzymywanie się zapachów wewnątrz worka.

Recykling

Materiały użyte do wyprodukowania kosza nadają się do recyklingu. Ponowne wykorzystanie materiałów sprawia, że worki nie wspomagają procesu zanieczyszczania środowiska naturalnego zbędnymi odpadami.

Worki do kosza na pieluchy – Mocna konstrukcja

Worki są mają mocną konstrukcję, dzięki czemu nie pękną na przykład przy wydobywaniu ich z kosza na zużyte pieluchy. Duże obciążenia nie będą stanowić problemu ponieważ worki na zużyte pieluchy są mocne i wytrzymałe.

Wkłady do kosza na pieluchy nie przeciekają

Wkłady na zużyte pieluchy stworzone są tak aby zatrzymać zawartość wewnątrz. Nie przeciekną a tym samym sprawią że nie trzeba będzie brudzić rąk podczas sprzątania. Ochronią tym również wnętrze kosza przed zabrudzeniem dzięki czemu nie trzeba będzie go myć. Materiał z którego są zbudowane sprawia że worki są wodoodporne. Nieprzeciekająca budowa zwiększa również higienę użytkowania.

Zapachy wewnątrz

Specjalnie opracowana trzywarstwowa struktura utrzymuje zapachy wewnątrz worka na zużyte pieluchy. Wszelkie nieprzyjemne zapachy wydzielane przez pieluchy są zatrzymywane w środku worka. Worki zatrzymają zapach tak aby nie unosił się on w domu lub mieszkaniu. Nieprzyjemne zapachy pieluch nie wydobywają się poza worek.

Ekonomia

Jedna rolka produktu zawiera 15 specjalnie skonstruowanych worków na zużyte pieluchy. Według wyliczeń jedna rolka worków pomieści wewnątrz około 375 pieluszek a ilość ta może się nieznaczni różnić w zależności od rozmiarów wrzucanych do nich pieluch.

Worki na zużyte pieluchy

Worek na zużyte pieluchy jest niezbędny w każdym koszu do którego wrzuca się pieluchy. Ilość zużytych pieluch nie stanowi problemu dzięki mocnej konstrukcji worka. Trzywarstwowa konstrukcja utrzymuje nieprzyjemne zapachy wewnątrz worka. Specjalna konstrukcja powoduje, że worki nie przeciekają. Worki są również ekologiczne ponieważ materiał z jakiego są wykonane nadaje się do recyklingu.

Tags:

Comments are closed.