Nosidełko fotelik dla noworodka – komfort i bezpieczeństwo

nosidełko fotelik

czerwiec 18, 2022 • Wyposażenie domu • Views: 319

Bez względu na to, czy decydujemy się na dłuższe podróże, czy jedynie okazjonalnie przewozimy dziecko na niewielkich dystansach, kluczową kwestią jest zawsze bezpieczeństwo malucha w trakcie jazdy. Dlatego tak ważny jest wybór właściwego, wysokiej jakości fotelika, który posiada wszelkie niezbędne atesty i jest w stanie bezpieczeństwo to zagwarantować.

Nosidełko fotelik dla noworodka BeSafe iZi Go X1 to bezpieczeństwo i funkcjonalność

Nosidełko BeSafe doskonale sprawdzi się każdemu rodzicowi, można bowiem nie tylko zamontować je w samochodzie przy pomocy systemu Isofix, jest także kompatybilne ze znaczną liczbą dostępnych na rynku wózków, co znacznie ułatwia codzienne przemieszczanie się z dzieckiem zarówno w najbliższej okolicy, jak i na dłuższych dystansach.

W cieplejszym okresie roku każdy użytkownik doceni na pewno dużą, rozkładaną budkę z ochroną SPF 50, która ochroni delikatną skórę dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, gwarantując jednocześnie swobodny przepływ powietrza dzięki oddychającemu materiałowi.

Dzięki niezwykle intuicyjnej regulacji wysokości zagłówka i uprzęży wyposażonej w inteligentne magnesy fotelik nie tylko bardzo łatwo dopasować do konkretnego dziecka, także wkładanie i wyciąganie z niego niemowlaka nie stanowi żadnego problemu. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania jest bowiem dla producenta na pierwszym miejscu.

Zalety fotelika BeSafe iZi Go X1

Nosidło BeSafe wyposażone jest pałąk posiadający niezwykle ergonomiczny kształt oraz regulację, którą możemy wykonać dosłownie jednym ruchem ręki. Bezpieczeństwo dziecka wspierane jest przez 5-cio punktową uprząż, zaś cały fotelik wypinamy z adapterów przy pomocy zaledwie jednego przycisku, co jest niezwykle łatwe i wygodne. Dzięki systemowi Isofix prawidłowy montaż fotelika w samochodzie także nie stanowi problemu, całość konstrukcji jest niezwykle stabilna, a przez to bezpieczna.

Dodatkową zaletą jest także łatwa do utrzymania w czystości tapicerka, którą można zdjąć i uprać w pralce w temp. 40 stopni C, na programie do wełny. Dzięki temu użytkowanie fotelika jest znacznie bardziej higieniczne.

Więcej informacji: https://www.besafe.com.pl/produkt/besafe-izi-go-x1

Tags:

Comments are closed.