Lakiery hybrydowe i ich zalety

lakier hybrydowy

lipiec 14, 2022 • Wyposażenie domu • Views: 507

Lakiery hybrydowe do paznokci stają się coraz bardziej popularne wśród pań, które chcą zawsze i w każdej sytuacji mieć zadbane dłonie. Dzięki nim można zapomnieć o manikiurze nawet na trzy tygodnie, a w niektórych przypadkach nawet na dłużej. Zależy to między innymi od tego, jak szybko rosną danej pani paznokcie. Jakie są walory lakierów hybrydowych oraz w jaki sposób się ich używa? Czy lepiej skorzystać z salonu manikiuru czy też wystarczy nauczyć się samodzielnego nakładania lakierów hybrydowych?

Lakiery hybrydowe do paznokci – dlaczego tak kochane przez kobiety?

Dzięki temu, że lakiery hybrydowe do paznokci są utwardzane w lampie UV, ich trwałość jest o wiele większa niż tradycyjnych lakierów. Tak naprawdę po nałożeniu topu prawie nic nie jest w stanie zniszczyć manikiuru. Trzeba go odnawiać z powodu odrostu. Żeby tak było, cała procedura musi być wykonana profesjonalnie i poprawnie. Trzeba też wyposażyć się zarówno w lakiery jaki lampę dobre jakości i nim zacznie się samodzielnie nakładać takie lakiery, uzyskać niezbędną wiedzę na ten temat.

Dzięki lakierom do paznokci można moczyć dłonie, sprzątać czy też wykonywać inne obowiązki bez obawy o wygląd paznokci. Można o nich zapomnieć na długo, zaś dłonie cały czas wyglądają doskonale. Przed nałożeniem hybrydy płytkę trzeba przygotować za pomocą primera i odtłuszczacza. Potem nakłada się bazę, lakier i top. Każdą warstwę utwardza się w lampie. Jeżeli nie mamy czasu ani ochoty robić tego samodzielnie, można oddać swoje dłonie w ręce profesjonalistki od stylizacji. Dzięki temu całość będzie estetyczna i trwała.

Naprawdę opłaca się zainwestować w piękny wygląd dłoni, ponieważ jest to wizytówka każdej pani. Ponadto piękny manicure poprawia humor i jest stylowym dodatkiem do każdego stroju.

Tags:

Comments are closed.