Jak działa termoopakowanie na butelki?

otulacz termiczny na butelkę

marzec 21, 2022 • Wyposażenie domu • Views: 349

Każdy aktywny rodzic, prędzej czy później, mierzy się z wyzwaniem nakarmienia dziecka poza domem. Co jednak zrobić by mleko przygotowane w domu zachowało odpowiednią temperaturę nawet podczas dłuższego spaceru czy wycieczki? W tej sytuacji idealnie sprawdzi się termoopakowanie na butelki.

Termoopakowanie na butelki – komfort i wygoda w każdej sytuacji

Termoopakowanie na butelki Nanobébé (szczegóły) to niezwykle stylowy i praktyczny gadżet dla każdego rodzica małego dziecka. Bez względu na to, czy wybieramy się po prostu na dłuższy spacer, czy wyruszamy w dalszą podróż, znacznie ułatwi konieczność, jaką jest nakarmienie małego dziecka. Sprawia, że mleko dla dziecka możemy w wygodny sposób przygotować jeszcze w domu mając gwarancję, że za chwilę nie będzie zimne.

Pozwala to uniknąć stresu związanego z poszukiwaniem ciepłej wody w trakcie drogi, pozwala także ograniczyć bagaż, do którego nie trzeba pakować zatrzymujących ciepło termosów.  Dzięki specjalnemu mocowaniu można bez problemu przypiąć je do stelaża od wózka lub torby z akcesoriami dziecięcymi, dzięki czemu zawsze jest pod ręką. Uszyte z doskonałej jakościowo tkaniny jest nie tylko miękkie, można także bez problemu wyprać je w pralce w przypadku większych zabrudzeń. Na co dzień najwygodniej czyścić je przy użyciu mokrej szmatki.

Termoopakowanie Nanobébé to produkt wielofunkcyjny, który sprawdzi się nie tylko podczas karmienia

Dzięki stylowemu i jednocześnie niezwykle klasycznemu wyglądowi termoopakowanie pasuje do każdej wyprawki, bez względu na styl, na jaki zdecydują się rodzice. Dzięki trzem warstwom izolacyjnym zarówno ciepłe, jak i zimne pokarmy zachowują swoją temperaturę przez kilka godzin.

Opakowanie doskonale sprawdza się do wykorzystania wraz z butelkami antykolkowymi Nanobébé, które, dzięki możliwości innowacyjnego ułożenia w stos, zmieszczą się do środka aż trzy. W opakowaniu można przechowywać także inne akcesoria niezbędne w trakcie opieki nad dzieckiem, takie jak smoczki uspokajające czy laktator. Kiedy dziecko zacznie już spożywać pokarmy stale opakowanie doskonale sprawdzi się także do transportu ciepłej zupki czy obiadku, a  ciepły dzień pozwoli zachować temperaturę napoju czy owocowego deseru.

Tags:

Comments are closed.