Dlaczego warto wybrać kombajn kosmetyczny

kombajn kosmetyczny Medika

czerwiec 9, 2020 • Zdrowie domowników • Views: 873

Nowoczesny gabinet, czy salon kosmetyczny powinien nie tylko odpowiednio wyglądać, ale przede wszystkim być należycie wyposażony. Na kombajn kosmetyczny może sobie pozwolić każdy salon. Aby kombajny kosmetyczne były stosowane zgodnie z charakterem salonu warto zapoznać się z listą zabiegów. Oto kilka przykładowych zabiegów, jakie wykonuje wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny dla salonu. Lista ta będzie podzielona na zabiegi o konkretnym przeznaczeniu. 

Kombajn kosmetyczny – przykładowe zabiegi

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

  • Mikrodermabrazja diamentowa – to jeden z popularnych zabiegów. Jego głównym celem jest usunięcie zrogowaciałego naskórka. Do mikrodermabrazji kombajn kosmetyczny musi posiadać specjalne głowice diamentowe o różnej gradacji i rozmiarze.
  • Peeling kawitacyjny – zabieg oferowany przez kombajny kosmetyczne pozwala na usunięciu martwego naskórka i pozbyciu się zmian trądzikowych. Zabieg jest wykonywany za pomocą drgań fali elektromagnetycznej o częstotliwości 25.000 Hz. Fala to delikatna metoda oczyszczania naskórka.

ZABIEGI NA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

  • Liposukcja ultradźwiękowa – zabieg polega na wykorzystaniu dwóch metod działania: Ultrasonic i Infrared. Pierwsza głowica zamieszczona w kombajn kosmetyczny ma bojowe zadanie. Doprowadzić wewnętrzne tkanki do drgania. Gdy głowica dokończy swoją robotę zastępuje ją druga. Jej zadaniem jest pomoc w rozbiciu tkanki tłuszczowej na postać płynną. Zmiana konsystencji tłuszczu z formy stałej na ciekłą pozwala na łatwiejsze wydalenie z organizmu ludzkiego. Za proces usunięcia tłuszczu odpowiada wątroba.
  • Dermomasażer – to forma masażu, która łączy ruchy mechaniczne oraz podciśnienie. Masaże wykonywane przez kombajny kosmetyczne pozwalają na zasysanie tkanki tłuszczowej oraz rolowanie za pomocą specjalnych nakładek. Takie pobudzenie tkanki rozbija kuleczki tłuszczu na mniejsze części. Takie działanie korzystnie wpływa na wszelkie przemiany metaboliczne w organizmie m.in. reguluje prawidłowy przepływ wody. Profesjonalny kombajn kosmetyczny z funkcją dermomasażu pozwala na łagodzenie bólów mięśni.

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

  • Sonoforeza –  to prosta pomoc na lepsze wnikanie składników preparatów pielęgnacyjnych. Wykorzystane przez kombajn kosmetyczny fale wtłaczają preparat do głębszych warstw skóry. Takie działanie pozwala na skuteczniejsze pozbycie się: przebarwień, zmian trądzikowych, blizn oraz zwiększa produkcje kolagenu i elastyny.
  • Jonoforeza – zabieg ten działa leczniczo przy wszelkich zmianach trądzikowych. Zabieg polega na wprowadzeniu jonów do organizmu, a dokładnie do krwioobiegu pacjenta. Aby jony mogły się dostać do innych tkanek kombajny kosmetyczne muszą wytworzyć odpowiednie pole magnetyczne.

Kombajn kosmetyczny widoczny na zdjęciu pochodzi ze strony producenta: https://medikapoland.pl/pl/content/35-kombajn-kosmetyczny

Tags:

Comments are closed.