Balustrady szklane w domu

Balustrady szklane

luty 20, 2018 • Wyposażenie domu • Views: 832

Szkło w domu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firmy coraz częściej szukają nowych rozwiązań. Od wieków wykorzystywane szkło nabiera coraz większego znaczenia w pracach architektów i dekoratorów wnętrz. Balustrady szklane są jednym z największych efektów spopularyzowania szkła. Ilu z nas ma już dość balkonów z metalowymi prętami przypominającymi kraty w więzieniu, schodów z drewnianymi balustradami, które wymagają częstej konserwacji lub tarasów zasłoniętych betonowymi murami.

Eleganckie balustrady szklane

Dla pragnących zmian, oryginalności i nowatorskich posunięć doskonałym rozwiązaniem są właśnie balustrady szklane. Nieograniczone możliwości zastosowania szkła daje nam ogromne możliwości i pole do popisu. Szkło matowe, przeźroczyste, zdobione, malowane, fusingowe – każde z tych może zmienić nasz balkon czy taras w miejsce naszych marzeń. Piękno wyrobów szklanych idzie dodatkowo z ich funkcjonalnością. Łatwe w utrzymaniu higieny, odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i dodatkowo bezpieczne.

Hartowane szkło zapewni bezpieczeństwo nawet grupie wyjątkowo rozbrykanych maluchów a jego przejrzystość sprawi że wszystkie bodźce jakimi raczy nas natura będą odczuwalne i pozwolą nam na kontakt z nią nawet w najmniejszym balkoniku. Także w naszych ogrodach balustrady szklane pozwolą nam na zabezpieczenie miejsc przed niszczycielskim działaniem naszych zwierząt nie zabierając nam przy tym możliwości oglądania rozwijającej się natury i wzrostu naszych warzyw czy owoców.

Wytrzymałe szkło hartowane

Nie tylko dom może być urozmaicony tymi nowatorskimi przegrodami, jeśli prowadzimy firmę, w której chcemy zapewnić pracownikom wydzielone miejsca pracy balustrady szklane będą doskonały rozwiązaniem. Użycie matowego lub zdobionego szkła zapewni im potrzebny do pracy azyl a przy okazji nie zamknie ich w małych betonowych celach.

Komfort pracy, jak wiemy, jest bardzo ważny. Balustrady szklane dostarczą potrzebą ilość światła jednocześnie nie ograniczając naszej przestrzeni. Taka inwestycja na pewno się opłaci i zmotywuje do efektywniejszej pracy.

Tags: , ,

Comments are closed.